Jak mohu platit?

Podporujeme všechny běžné metody placení

Dobírka - nejpoužívanejší způsob platby. Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli (kurýrovi PPL) nebo na poště. 

Bankovní převod - po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet  vedený u Fio banky. Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že Vám sdělíme termín, kdy zásilka dorazí. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k Vaší objednávce.

Pay Pall - velmi pohodlný způsob platby. Musíte mít zřízený platební účet u této platební společnosti. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den, dle skladové dostupnosti. Naši pracovníci nemají přístup k údajům o Vaší kartě, vše je pouze v rukou banky.

Hotově (osobní odběr) - v případě osobního odběru vyčkejte prosím na potvrzení, že je zboží pro Vás zarezervováno a poté si jej můžete vyzvednout na našem odběrném místě v Ostravě.